TS930A1L
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO TS930A1L Lloyd® Rain Showerhead 8, 1.75 GPM"
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Parts Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | W 7 7/8" x H 4 1/2'' x D 13 1/2'' |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Showerhead Width | 7 7/8 in |
| Finish | Chrome |
| Water Flow Rate | 1.5 GPM |
| Function | Single Function, Rain Shower |
| Showerarm Included | Yes |
| Showerarm Length | 13 1/2 in |
| Showerhead Length | 7 7/8 in |





























