FAC0203
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FAC0203 Magnifico Robe Hooks (x4) in Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount, Horizontal |
| Dimensions | 13 3/8" W x 1 5/8" D x 1" H |
| Width | 13 3/8 in |
| Depth | 1 5/8 in |
| Height | 1 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Hooks | 4 |