G-9211
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Graff G-9211 Towel Bar and Soap Lotion Dispenser
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount, Horizontal |
| Dimensions | W 24 3/8" x H 7 1/8" x D 3 1/8" |
| Width | 24 3/8 in |
| Depth | 3 1/8 in |
| Height | 7 1/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass, Frosted Glass |
| Finish | Chrome, Distressed Bronze/Oil Rubbed Bronze, Black, Satin Nickel, Polished Nickel, White |
| Number of Bars | 1 |