FAC3345CH
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FAC3345CH Toilet Paper Holder with Phone Tray
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | W 7 7/8" x D 5 3/8" x H 3 5/8" |
| Width | 7 7/8 in |
| Depth | 5 3/8 in |
| Height | 3 5/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |