1513-CV26
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fairmont Designs 1513-CV26 Shaker Americana 26" Corner Vanity in Habana Cherry
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | No |
| cUPC Certified | No |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Installation Type | Corner |
| Hand Made | No |
| Vanity Depth | 14 3/8 in |
| Cabinet Finish | Browns, Warm Cherry |
| Vanity Style | Transitional |
| Vanity Width | 24 3/4 in |
| Mirror Included | No |
| Sink(s) Included | No |
| Cabinet Hinges | Slow Closing Hinges |
| Number of Sinks | Single |
| Vanity Height | 34 1/2 in |
| Cabinet Material | Solid Wood |
| Faucet(s) Included | No |
| Vanity Top Included | No |
| Backsplash Included | No |
| ADA Compliant | No |
| Number of Doors | 1 |
| Dimensions | W 24 3/4" x D 14 3/8" x H 34 1/2" |
| Eco-Friendly | No |
| Medicine Cabinet Included | No |





























