P73VR290BC
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

LaToscana P73VR290BC Morgana Above Counter Sink with Built-in Single Lever Control
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overflow | Yes |
| Sink Installation Type | Drop In Sink |
| Overall Width | 25 7/8 in |
| Overall Depth | 18 1/2 in |
| Sink Shape | U-Shaped |
| Pre-drilled Holes | Yes |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Overall Height | 9 7/8 in |
| Sink Material | Vitreous China |
| Faucet Included | Yes |
| Sink Color Family | Whites |
| Sink Faucet Holes | 1 |
| Dimensions | W 25 7/8" x D 18 1/2" x H 9 7/8" |





























