TB630DD
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO TB630DD Upton™ Deck-Mount Tub Filler Trim
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overall Width | 8 in |
| cUPC Certified | Yes |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Overall Height | 3 in |
| Dimensions | L 9" x H 3" |
| Spout Height | 3 in |
| Spout Reach | 9 in |
| Faucet Holes | 3 Hole Faucets |
| Faucet Water Flow Rate | 10 GPM |
| Faucet Finish | Brushed Nickel, Chrome, Polished Nickel |
| Faucet Style | Modern/Contemporary |
| Faucet Valve Type | Ceramic Disc |
| Faucet Installation Type | Deck Mounted |
| Faucet Handles | 2 Handle Faucet |
| Handle Material | Metal |
| Faucet Material | Brass |
| Handshower Included | No |
| Rough-in Included | No |





























