SHBW-1241720-01
New product
5 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

DreamLine QWALL-2 Shower Backwall Kit
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Dimensions | D 29 7/8" to 40 1/2" x W 29 7/8" to 40 1/2" x H 72 7/8" |
| Width | 29 7/8 in |
| Depth | 29 7/8 in |
| Shape | Square |
| Height | 72 7/8 in |
| Color | White |
| Collection | QWALL-2 |
| Materials | Acrylic body |
| SKU Color / Config | White |