FLT142
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO FLT142 Waza® Noir™ Cast Iron Self-Rimming Lavatory
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overflow | No |
| Sink Installation Type | Vessel Sink |
| Overall Width | 25 1/2 in |
| cUPC Certified | Yes |
| Overall Depth | 17 1/8 in |
| Sink Depth | 20 7/8 in |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Sink Shape | Rectangle |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Sink Material | Cast Iron |
| Faucet Included | No |
| Sink Color Family | Blacks |
| Sink Faucet Holes | 0 |
| Sink Width | 17 1/8 in |
| ADA Compliant | Yes |
| Dimensions | 25 1/2"W x 17 1/8"D |





























