LT155
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO LT155 Vernica ™ Design II Self-Rimming Lavatory
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overflow | Yes |
| Sink Installation Type | Drop In Sink |
| Overall Width | 20 in |
| Overall Depth | 18 in |
| Sink Depth | 11 in |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Sink Shape | Rectangle |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Sink Material | Fireclay |
| Faucet Included | No |
| Sink Color Family | Whites |
| Sink Faucet Holes | 1, 3 |
| Sink Width | 16 1/2 in |
| ADA Compliant | Yes |
| Dimensions | 20"W x 18"D |





























