ZK325
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Smedbo ZK325 Pool Grab Bar in Polished Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 10"W x 2 5/8"D x 3 1/4"H |
| Width | 10 in |
| Depth | 2 5/8 in |
| Height | 3 1/4 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Bars | 1 |