54204
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Valsan 54204 Essentials Bathroom Grab Bar
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | W 24" x H 2 1/2" |
| Width | 24 in |
| Height | 2 1/2 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Satin Nickel, Polished Nickel |
| Number of Bars | 1 |