YG20012R
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO YG20012R Transitional Collection Series A 12 Grab Bar"
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | D 2 5/8" x W 30 3/8" |
| Width | 30 3/8 in |
| Depth | 2 5/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Brushed Nickel, Polished Nickel |
| Number of Bars | 1 |