143-MC22
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fairmont Designs 143-MC22 Rustic Chic 22" Medicine Cabinet in Silvered Oak
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Number of Shelves | 2 |
| Dimensions | W 22" x D 5 1/2" x H 30" |
| Framed or Frameless | Framed |
| Mount Type | Surface |
| Width | 22 in |
| Depth | 5 1/2 in |
| Shape | Rectangular |
| Height | 30 in |
| Style | Traditional/Antique |
| Interior Mirror | Yes |