1529-MC24
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fairmont Designs 1529-MC24 Providence 24" Traditional Medicine Cabinet in Aged Chocolate
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Number of Shelves | 3 |
| Dimensions | W 26 3/4" x D 6 7/8" x H 36 1/8" |
| Framed or Frameless | Framed |
| Mount Type | Surface |
| Width | 26 3/4 in |
| Depth | 6 7/8 in |
| Shape | Rectangular |
| Height | 36 1/8 in |
| Style | Traditional/Antique |
| Interior Mirror | Yes |