1502-MC24
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fairmont Designs 1502-MC24 Framingham 24" Traditional Medicine Cabinet in Polar White
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Number of Shelves | 3 |
| Dimensions | W 24 3/8" x D 6 1/8" x H 33 1/2" |
| Framed or Frameless | Framed |
| Mount Type | Surface |
| Width | 24 3/8 in |
| Depth | 6 1/8 in |
| Shape | Rectangular |
| Height | 33 1/2 in |
| Style | Traditional/Antique |
| Interior Mirror | Yes |