TEL5LI15
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO TEL5LI15 Integrated EcoPower® Faucet
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overall Width | 2 1/4 in |
| cUPC Certified | Yes |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Overall Height | 6 in |
| ADA Compliant | Yes |
| Dimensions | L 6 1/8" x H 6" |
| Spout Height | 6 in |
| Spout Reach | 6 1/8 in |
| Faucet Holes | 1 Hole Faucets |
| Faucet Finish | Chrome |
| Faucet Style | Modern/Contemporary, Commercial |
| Faucet Valve Type | Electronic |
| Faucet Installation Type | Single Hole |
| Faucet Handles | Automatic |
| Handle Material | Metal |
| Faucet Material | Brass |
| Eco-Friendly | Yes |