ABR785
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO ABR785 Clayton® Air Bath
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Drop-in |
| Dimensions | L 66" x W 34" x H 25 1/8" |
| Width | 34 in |
| Height | 25 1/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Tub Shape | Rectangular |
| Heated | Yes |
| Operational Water Depth | 15 5/8 in |
| Drain Placement | Center |
| Material | Acrylic |
| Self-Cleaning | Yes |
| Lighting | Yes |
| Length | 66 in |
| Water Capacity | 80 gallons |
| Color Family | White, Biscuit |
| Adjustable Jet Direction | Yes |
| Therapy Type | Soaker, Whirlpool, Air |





























