FBF794S
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO FBF794S Cast Iron Nexus Bathtub
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Free Standing |
| Dimensions | L 67" x W 29-1/2" x H 21-1/8" |
| Width | 29 1/2 in |
| Height | 21 1/8 in |
| Style | Modern/Contemporary, Traditional/Transitional |
| Apron Front | Yes |
| Tub Shape | Oval |
| Drain Placement | Center |
| Material | Acrylic, Cast iron |
| Length | 67 in |
| Water Capacity | 48 gallons |
| Color Family | White |
| Therapy Type | Soaker |





























