CH-1800-1
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Houzer CH-1800-1 Undermount Oval Bathroom Sink
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | No |
| Overflow | No |
| Sink Installation Type | Undermount Sink |
| Overall Width | 13 1/2 in |
| cUPC Certified | Yes |
| Overall Depth | 6 in |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Sink Shape | Oval |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Warranty | Limited Lifetime Parts Warranty |
| Overall Height | 17 3/4 in |
| Sink Material | Stainless Steel |
| Faucet Included | No |
| Sink Color Family | Metallics |
| Sink Faucet Holes | 0 |
| Dimensions | W 13 1/2" x L 17 3/4" x D 6" |





























