LT221#01
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO LT22101 Atherton™ Rectangular Undercounter Lavatory in Cotton
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | Yes |
| Overflow | Yes |
| Sink Installation Type | Undermount Sink |
| Overall Width | 21 3/8 in |
| cUPC Certified | Yes |
| Overall Depth | 16 3/8 in |
| Sink Depth | 13 3/8 in |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Sink Shape | Rectangle |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Overall Height | 5 7/8 in |
| Sink Material | Vitreous China |
| Faucet Included | No |
| Sink Color Family | Whites |
| Sink Faucet Holes | 0 |
| Sink Height | 4 in |
| Sink Width | 17 3/4 in |
| ADA Compliant | Yes |
| Dimensions | W 21 3/8" x D 16 3/8" x H 5 7/8" |





























