HW-FAM2RF
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Houzer HW-FAM2RF Undermount Hand Hammered Copper Bathroom Sink in Pewter Finish
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overflow | Yes |
| Sink Installation Type | Undermount Sink |
| Overall Width | 15 in |
| Overall Depth | 6 in |
| Sink Shape | Round |
| Sink Style | Modern/Contemporary |
| Warranty | Limited Lifetime Parts Warranty |
| Overall Height | 15 in |
| Sink Material | Copper/Brass |
| Faucet Included | No |
| Sink Color Family | Metallics |
| Sink Faucet Holes | 0 |
| Dimensions | W 15" x L 15" x D 6" |





























