SW574
New product
19 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO SW574 Elongated Washlet® S300e Toilet Seat with ewater+
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Flush Type | Electronic |
| Width | 15 3/8 in |
| Height | 3 7/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Heated | Yes |
| Material | Plastic |
| Length | 20 3/4 in |
| Lighted | No |
| Color | Whites, Beiges |
| Commercial | No |
| Bowl Shape | Elongated |
| Seat Cover | Yes |
| ADA | No |
| Quick Release | No |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Soft Close | Yes |
| Auto Flush | Yes |
| Dryer | Yes |
| Water Position Adjustment | Yes |
| Self Cleaning | Yes |