COCO9500R
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

COCO 9500R Washlet Toilet Seat with Heated, LED Night Light and Remote Control
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Flush Type | Electronic |
| Width | 15 7/8 in |
| Height | 5 3/4 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Heated | Yes |
| Material | Plastic |
| Length | 21 in |
| Lighted | Yes |
| Color | Whites |
| Commercial | No |
| Bowl Shape | Elongated, Round |
| Seat Cover | Yes |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Soft Close | Yes |
| Dryer | Yes |
| Water Position Adjustment | Yes |
| Self Cleaning | Yes |