COCOXR
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

COCO XR Elongated Bidet Washlet Toilet Seat with LED Light, Heated Seat and Dryer Function
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Flush Type | Electronic |
| Dimensions | W 15" x D 20 1/2" |
| Width | 15 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Heated | Yes |
| Material | Plastic |
| Length | 20 1/2 in |
| Lighted | Yes |
| Color | Whites |
| Commercial | No |
| Bowl Shape | Elongated |
| Seat Cover | Yes |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Soft Close | Yes |
| Dryer | Yes |
| Water Position Adjustment | Yes |
| Self Cleaning | Yes |