R45L100U
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

LaToscana R45L100U Ola Collection Grey Oak Modern Bathroom Vanity
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | No |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Standard/Free Standing |
| Mirror Height | 33 in |
| Vanity Depth | 19 3/4 in |
| Mirror Width | 37 3/4 in |
| Cabinet Finish | Dark Wood, Greys |
| Vanity Style | Modern/Contemporary |
| Vanity Width | 39 3/8 in |
| Mirror Included | No |
| Sink(s) Included | No |
| Cabinet Hinges | Slow Closing Hinges |
| Number of Drawers | 1 |
| Number of Sinks | Single |
| Made In | Italy |
| Vanity Height | 32 1/4 in |
| Cabinet Material | Solid Wood |
| Type of Sinks | Vessel |
| Faucet(s) Included | No |
| Dimensions | Vanity |
| Mirror Depth | 1 1/8 in |