7059-W
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

LaToscana 7059-W Cortina Collection Wenge Wood Modern Bathroom Vanity
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | No |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Standard/Free Standing, Wall Mount |
| Vanity Depth | 19 in |
| Cabinet Finish | Dark Wood, Wenge |
| Vanity Style | Modern/Contemporary |
| Vanity Width | 33 1/2 in |
| Mirror Included | No |
| Sink(s) Included | No |
| Cabinet Hinges | Slow Closing Hinges |
| Number of Drawers | 2 |
| Number of Sinks | Single |
| Made In | Italy |
| Vanity Height | 34 in |
| Cabinet Material | Solid Wood |
| Type of Sinks | Integrated |
| Faucet(s) Included | No |
| Number of Doors | 2 |
| Dimensions | 33 1/2"W x 19"D x 34"H |