78PW211L
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

LaToscana 78PW211L Elba Single Handle Lavatory Vessel Faucet in Brushed Nickel
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overall Width | 2 in |
| Overall Height | 12 7/8 in |
| Dimensions | W 2" x D 6" x H 12 7/8" |
| Spout Height | 12 7/8 in |
| Spout Reach | 6 in |
| Faucet Holes | 1 Hole Faucets |
| Faucet Finish | Brushed Nickel |
| Faucet Style | Modern/Contemporary |
| Faucet Installation Type | Single Hole, Vessel |
| Faucet Handles | 1 Handle Faucet |
| Handle Material | Metal |
| Faucet Material | Brass |