YR626
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO YR626 Aimes® Towel Ring
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | D 2 1/2" x W 7 1/2" |
| Width | 7 1/2 in |
| Depth | 2 1/2 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Brushed Nickel, Polished Nickel |