FAC1463
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FAC1463 Ellite Towel Ring in Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 10"W x 3"D x 1"H |
| Width | 10 in |
| Depth | 3 in |
| Height | 1 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Hooks | 1 |