FAC0425
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FAC0425 Ottimo Towel Ring in Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 8 1/2" W x 2 1/2" D x 5 1/2" H |
| Width | 8 1/2 in |
| Depth | 2 1/2 in |
| Height | 5 1/2 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Hooks | 1 |