G-9205
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Graff G-9205 Towel Ring
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | W 7 7/8" x H 4 3/4" x D 2 3/8" |
| Width | 7 7/8 in |
| Depth | 2 3/8 in |
| Height | 4 3/4 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Distressed Bronze/Oil Rubbed Bronze, Black, Satin Nickel, Polished Nickel, White |