78CR207
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

LaToscana 78CR207 Elba Wall Mount Lavatory Faucet in Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Overall Width | 8 in |
| Overall Height | 2 1/2 in |
| Made In | Italy |
| Dimensions | W 8" x D 8 7/8" x H 2 1/2" |
| Spout Reach | 7 in |
| Faucet Holes | 3 Hole Faucets |
| Faucet Finish | Chrome |
| Faucet Style | Modern/Contemporary |
| Faucet Valve Type | Ceramic Disc |
| Faucet Installation Type | Wall Mounted |
| Faucet Handles | 2 Handle Faucet |
| Handle Material | Metal |
| Faucet Material | Brass |