1531-V30
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fairmont Designs 1531-V30 Park Central 30" Contemporary Vanity in Glossy White/Silvered Oak
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | No |
| Installation Type | Standard/Free Standing |
| Vanity Depth | 21 1/2 in |
| Cabinet Finish | Gray Oak, Glossy White, Greys |
| Vanity Style | Modern/Contemporary |
| Vanity Width | 30 in |
| Mirror Included | No |
| Sink(s) Included | No |
| Cabinet Hinges | Slow Closing Hinges |
| Number of Drawers | 1 |
| Number of Sinks | Single |
| Vanity Height | 34 1/2 in |
| Cabinet Material | Solid Wood |
| Faucet(s) Included | No |
| Vanity Top Included | No |
| Backsplash Included | No |
| Number of Doors | 2 |
| Dimensions | W 30" x D 21 1/2" x H 34 1/2" |
| Medicine Cabinet Included | No |
| Vanity Light(s) Included | No |