FVN17241224DB
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FVN17241224DB Brillante Double Sink Modern Bathroom Vanity in Lavender Grey
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Drain Assembly Included | Yes |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Mirror Height | 21 5/8 in |
| Vanity Depth | 18 1/4 in |
| Mirror Width | 23 5/8 in |
| Cabinet Finish | Greys |
| Vanity Style | Modern/Contemporary |
| Vanity Width | 60 in |
| Sink(s) Material | Glass |
| Mirror Included | Optional Upgrade |
| Sink(s) Included | Yes |
| Cabinet Hinges | Slow Closing Hinges |
| Number of Drawers | 6 |
| Number of Sinks | Double |
| Vanity Height | 18 3/8 in |
| Cabinet Material | Engineered Wood |
| Countertop Material | Glass |
| Type of Sinks | Integrated |
| Faucet(s) Included | Yes |
| Vanity Top Included | Yes |
| Backsplash Included | No |
| Dimensions | W 60" x D 18 1/4" x H 18 3/8" |
| Mirror Depth | 2 3/4 in |
| Medicine Cabinet Included | Optional Upgrade |