ZK3464
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Smedbo ZK3464 Pool Towel Rail Single in Polished Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 3 1/4" H x 24 7/8" W x 2 5/8" D |
| Width | 24 7/8 in |
| Depth | 2 5/8 in |
| Height | 3 1/4 in |
| Style | Traditional/Classic |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Bars | 1 |





























