G-9212
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Graff G-9212 Dual Towel Bar
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount, Horizontal |
| Dimensions | W 14 3/8" x H 2 1/8" x D 7/8" |
| Width | 14 3/8 in |
| Depth | 7/8 in |
| Height | 2 1/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Distressed Bronze/Oil Rubbed Bronze, Black, Satin Nickel, Polished Nickel, White |
| Number of Bars | 2 |





























