G-9207
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Graff G-9207 Tissue Holder and Towel Bar
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount, Horizontal |
| Dimensions | W 15 3/4" x H 2 3/8" x D 3 1/8" |
| Width | 15 3/4 in |
| Depth | 3 1/8 in |
| Height | 2 3/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Distressed Bronze/Oil Rubbed Bronze, Black, Satin Nickel, Polished Nickel, White |
| Number of Bars | 1 |





























