L3364N
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Smedbo L3364N Loft Towel Rail Double in Brushed Nickel
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 2 1/8" H x 24" W |
| Width | 24 in |
| Height | 2 1/8 in |
| Style | Traditional/Classic |
| Material | Brass |
| Finish | Brushed Nickel |
| Number of Bars | 2 |





























