V225N
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Smedbo V225N Villa Grab Bar in Brushed Nickel
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 10 5/8"L x 2 3/4"D" x 2 3/4"H |
| Width | 10 5/8 in |
| Depth | 2 3/4 in |
| Height | 2 3/4 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Brushed Nickel |
| Number of Bars | 1 |





























