View larger YB30130
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

TOTO YB30130 Traditional Collection Series B 30 Towel Bar"
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | W 29 1/8" D 3 1/8" |
| Width | 29 1/8 in |
| Depth | 3 1/8 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome, Brushed Nickel, Polished Nickel |
| Number of Bars | 1 |





























