HS3364
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Smedbo HS3364 Home Towel Rail Double in Brushed Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | Limited Lifetime Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 1 7/8" H x 24" W x 4 3/4" D |
| Width | 24 in |
| Depth | 4 3/4 in |
| Height | 1 7/8 in |
| Style | Traditional/Classic |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Bars | 2 |





























