FAC0137
New product
20 Item Items
Warning: Last items in stock!
Availability date:

Fresca FAC0137 Magnifico 26" Towel Bar in Chrome
Recipient :
* Required fields
or Cancel
| Warranty | 3 Year Limited Warranty |
| Installation Type | Wall Mount |
| Dimensions | 24 7/8" W x 3" D x 1 1/4" H |
| Width | 24 7/8 in |
| Depth | 3 in |
| Height | 1 1/4 in |
| Style | Modern/Contemporary |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |
| Number of Bars | 1 |





























